2
Bir Galatasaray'lı olarak hemde koyu bir Galatasaray'lı olarak ciddi bir üzüntü içerisindeyim. Beşiktaş'ı küçümsemek için değil ancak Beşiktaş iki sene arka arkaya şampiyon olabilecek kalitede bir takım olduğuna inanmıyorum. Bunun en büyük sebebi başta Galatasaray olmak üzere Fenerbahçe'nin muhteşem formsuzluğudur.

Zaten bakıyorsunuz, Fenerbahçe yok, Galatasaray yok, Beşiktaş neredeyse şampiyonluğu Başakşehir'e kaptıracak. Onca puan farkından 2 puana kadar düştüler. Birde hala inanmakta zorluk çekiyorum en iyi takım biziz diyor taraftarları. Arkadaş sen bu sene elinden geleni yaptın şampiyonluğu vermek için ama bizim takımlarımızda iş yok ki. Olmadık maçlarda olmadık puan kayıplar yaşanınca haliyle Beşiktaş şampiyon olur. Tarihi boyunca ve bundan sonra 100 defa bu kulüp tekrar dünyaya gelse belki de böyle bir başarı elde edemeyecek Başakşehir bile şampiyon olma hayalleri kuruyor.

Yanlış anlaşılmasın burada kimseyi küçümsediğim yok, tabi ki sen başarısız olursan biri gelip şampiyon olacak. Ama ben Galatasaray yönetimine de anlam veremiyorum. Tudor hiçbir derbiyi kazanamamış bana göre oldukça başarısız bir isim ama bakıyorsunuz bir sonraki senede onunla devam edeceğiz deniyor. Eee bizde eyvah yine şampiyonluk gitti diyoruz. Böyle yapılırsa Beşiktaş 4. yıldızı da takar bizde öyle bakarız ekrana.

Yinede centilmenlik kazansın diyor, hak eden kazansın arkadaş futbol oynayan kazansın. Şampiyon Galatasaray olmadığı sürece kimin şampiyon olduğu bizi ilgilendirmiyor da. Kim olursa olsun, ama Fatih Terim hocamız bu takıma geri dönüp özlediğimiz günleri bize versin biz bunu istiyoruz...

Comments

Who Upvoted this Story

Aslandan Haber

Her gün düzenli olarak güncellenen bilgi arşiv sitesi.

Son Yorumlar